Veoteenus  ja kolimisteenus võivad tunduvad esmapilgul väga sarnased tegevusalad, siis tegelikult see  nii ei ole. Veoteenustega kaasneb ainult 1 inimene ja auto ning veoteenus on hoone väliuksest kuni teise hoone välisukseni  ning ei sisalda asjade pakkimist.

Kolimisteenuse puhul on vähemalt 2 spetsialisti ja auto. Spetsialistid aitavad kaupa pakkida ning veavad kaupa autosse või autost elamusse/äripinnale, täpselt sinna tuppa ja kohta kuhu klient soovib.

 

 

Hinnakiri
 
Linnas on tunnihind ja maanteel lisandub kilomeetri tasu. Asjade lahtivõtmine ja kokkupanek, asjade pealepanek ja mahalaadimine, pakkimine - kõik on ühtse tunnihinna all. Meil ei ole korruse tasusid. Miinimumarve on 1 tund, veoautol 2 tundi. Iga järgnev tund arvestatakse 15 minuti täpsusega. Ootetasu on kolimisspetsialisti kohta, seda arvestatakse aja eest kui kolimisspetsialist peab olema paigal ja ootama kaupa või sõidab objektile. Näiteks: Kaks kolimisspetsialisti laadisid koorma maha ja uus koorem tuleb tunni pärast objektile. Kuna 2 meest ei saa muud tööd teha ja ootavad uut koormat, siis nende ootetasu kokku 50 eurot (25 + 25 eurot). Näide 2 : Veoautos istuvad kolm kolimisspetsialisti, kes sõidavad Viljandist Tallinnasse. Sõidu aeg on 2 tundi, siis kahe kolimisspetsialisti kahe ootetunni tasu kokku on sõidu eest 100 eurot ( 2x25 eurot + 2x25 eurot). Juhi ehk kolmanda kolimisspetsialisti eest ootetasu ei küsita, kuna juhi hind sisaldub juba kilomeetritasus. Kilomeetritasu arvestatakse auto garaažist välja sõidust kuni auto garaaži tagasi jõudmiseni.
Sõidukit ei rendita kunagi eraldi välja, veok tuleb alati koos juhiga. Eraisikust kliendi korral toimub töö eest tasumine kohapeal sularahas või kohapeal mobiilis/arvutis pangaülekandega. Firmade puhul makse tähtaeg 7-14 päeva. 
 
Kõik rasked asjad (alates 91 kg), nagu näiteks seifid, klaverid, pianiinod ja tööstusseadmed lähevad eritõste alla ja neil on tükihind. Eritõste hind algab alates 150 eurost, olenevalt sellest kui palju mehi või seadmeid on vaja, et kaup saaks turvaliselt toimetatud sihtkohta.
Kiirtöid me ei paku, täna helistades te aega tänaseks või homseks ei saa.

 

  Tallinn Viljandi ja muu Eesti  
VEOTEENUS      
Kaubiku tund (koos juhiga) 50 EUR/h 40 EUR/h  
Kaubiku kilomeeter 0,6 EUR/ km 0,6 EUR/ km  
Veoauto tund (koos juhiga) 60 EUR/h 60 EUR/h  
B-kat / C-kat veoauto kilomeeter  0,8 /1,1 EUR km 0,8 /1,1 EUR km  
Ootetund  kolimisspetsialistil 30 EUR/h 30 EUR/h  
       
KOLIMISTEENUS      
Kaubik ja 2 kolimisspetsialisti 80 EUR/h 60 EUR/h  
Kaubik ja 3 kolimisspetsialisti 105 EUR/h 90 EUR/h  
Veoauto ja 2 kolimisspetsialisti 100 EUR/h 75 EUR/h  
Veoauto ja 3 kolimisspetsialisti 120 EUR/h 100 EUR/h  
Ootetund mehe kohta takistuse korral/ objektile sõites 30 EUR/h 30 EUR/h  
1 lisa kolimisspetsialist    40 EUR/h  30 EUR/h  
Eritõste ehk rasked esemed. alates 150 eur alates 150 eur  
 Asjad, mille kaal on vähemalt 91 kg.  
   

 

Veoauto puhul sõltub tunnihind ja kütusetasu sellest, kas tegemist väiksema veoautoga ehk B-kat veok, millel kaubaruumi mõõtmed 4,4 m x 2,2 m ( pikkus ja kõrgus ning kandevõime 750 kg.  Või kasutame C-kat veoautot, millel kaubaruum 6,5 m x 2,2 m ja kandevõime 6000 kg. 

 Hinnakiri kehtib alates 01.10.2023.

 Hinnas sisaldub käibemaks.